Fudbal

Jusein Bolt postigao prve golove u karijeri (VIDEO)

Najbrži čovek na planeti dva puta zatresao mrežu protivnika

Sledećeg vikenda počinje australijska A liga, a ekipa Central Koust Mariners odigrala je danas pripreminu utakmicu protiv Makartur Sautvest junajteda i pobedila rezultatom 4:0, a dva gola postigao je Jusein Bolt.

Zlatna lopta: Da li je vreme za novog vlasnika ili se nastavlja dominacija Ronalda i Mesija?

Marinersi su na poluvremenu vodili rezultatom 2:0, a Jamajčanin je raspucao u drugom delu igre. Prvi pogodak postigao je u 57. minutu, kada je u duelu odneo protivničkog igrača i preciznim udarcem levom nogom savladao čuvara mreže.

Konačan rezultat utakmice postavio je 11 minuta kasnije, kada je iskoristio nesporazum defanzivca i golmana protivničke ekipe i samo ubacio loptu u mrežu.

"Pravio sam neke manje greške tokom meča, ali sam jako srećan i ponosan na sebe", izjavio je Bolt posle utakmice i dodao da je san postao java zahvaljujući napornom radu.

Izvor: BKTVNews