Fudbal

Litvanci od gotovog napravili veresiju: Kažu bacio senku na briljantnu partiju Sisilije

Neočekivan rezultat u Litvaniji! Fudbaleri Suduve savladali Apoel i stekli prednost pred revanš na Kipru (3:1)

Uprkos pobedi nad favoritom, navijači litvanskog predstavnika imaju za čime da žale. Domaćin je bio na pragu visoke pobede, ali je u poslednjim trenucima meča levi bek Kiprana, Brazilac Kažu, postavio konačan rezultat i vratio neizvesnost pred revanš.

Fudbaleri Apoela nisu imali rešenje za 23-godišnjeg centarfora Suduve Ridžina Sisiliju. Raspoloženi napadač domaćina, mrežu gostiju načeo je u 9. minutu, a u strelce se upisao i četiri, odnosno deset minuta kasnije i het-trikom obeležio duel šampiona Litvanije i Kipra.

Crvena zvezda, ukoliko preskoči letonski Spartaks, ukršta se sa boljim iz ovog dvomeča.

Izvor: BKTVNews